نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

افتخار دیگر برای شاخه کار دانش استان یزد

افتخار دیگر برای شاخه کار دانش استان یزدکسب رتبه قهرمانی تیم روبوکاپ استان یزد
در مسابقات روبوکاپ آسیا اقیانوسیه ۲۰۱۸
تیم بلاک رسکیو ،امدادگر سیاه، از کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان یزد در مسابقات روبوکاپ آسیا اقیانوسیه ۲۰۱۸ موفق به کسب رتبه نخست شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد، دانش آموزان تیم ربوکاپ استان با حضور " حسین پیغمبری " مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با مدیر کل آموزش و پرورش استان دیدار و از همکاری و همراهی ایشان تقدیر و تشکر نمودند.

، " عباسعلی دانافر" در این دیدار اظهار داشت : کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان در کنار فعالیتهای فرهنگی و هنری به مباحث علمی هم پرداخته و تاکنون افتخارات زیادی را کسب نموده است .

وی افزود : علم رباتیک در آموزش و پرورش به صورت عمیق و جدی دنبال می شود و توانسته در این زمینه افتخارات خوبی را به دست بیاورد.

گفتنی است تیم بلاک رسکیو ،امدادگر سیاه، از کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان در مسابقات روبوکاپ آسیا اقیانوسیه ۲۰۱۸ موفق به کسب رتبه نخست شد.

در مسابقات بین المللی روبوکاپ ۲۷ تیم از ۱۵ کشور دنیا حضور داشتند که تیم بلاک رسکیو استان یزد در لیگ امدادگر خط موفق شد دربخش دانش آموزی و در رقابت فنی این لیگ، قهرمان شود.

قابل ذکر است اعضای تیم چهار نفره روبوکاپ استان را علی سبیلی، علیرضا مرادی، محمدجواد توکلی و امیر حسین نصیری زاده تشکیل می دهند. که محمد جواد توکلی هنرجوی هنرستان کاردانش شهرک صنعتی طرازی یزد در این تیم حضور داشتند.

مهندس سید مصطفی آذرکیش مدیر کل دفتر کاردانش وزارت آموزش و پرورش ضمن تبریک این موفقیت بزرگ به مدیر کل، مسئولین استان و مدیریت این هنرستان، این موفقیت را برگ زرین دیگری بر افتخارات شاخه کاردانش برشمرد